Co kupić na Walentynki?

Zbliżają się Walentynki. Prezent na święto zakochanych, miłości to wyzwanie. Niejedna osoba myśli co kupić, by drugiej osobie powiedzieć i pokazać co do niej czuje, jak jest ważna. Wbrew pozorom propozycji prezentowych sklepowych nie brakuje, a przecież można wykonać go osobiście. Włożyć w to serce, pomysłowość i inwencję twórczą. Dla osób, które nie zdecydowały jeszcze jaki prezent dadzą drugiej połówce, ukochanej, ukochanemu być może pomogą takie oto propozycje.

Dla Niej odpowiedni będzie szlafrok, elegancka zapalniczka dla pani palącej, skórzana kosmetyczka, portfel, etui na okulary dla pani noszącej okulary, kieszonkowe lusterko, wybrany kosmetyk bądź elegancki zestaw, zestaw herbat w ozdobnym opakowaniu, sól do kąpieli, świeca zapachowa, zestaw słodyczy, ozdobna poduszka z serduszkiem, album ze zdjęciami, oprawione zdjęcie, książka o tematyce miłosnej czyli romansidło, tkactwie, kulinariach, ziołolecznictwie, ogrodnictwie.

Dla Niego prezentem odpowiednim może być skórzana kosmetyczka, zestaw narzędzi, zapalniczka, grawerowane nosidło na piwo, grawerowana papierośnica, karafka do np. whisky, zestaw kosmetyków lub wybrany, szlafrok, brelok do kluczyków, zestaw do kąpieli, etui na okulary, ramka ze zdjęcie ukochanej lub wspólnym, kufel do piwa, książka o tematyce władzy – polityki, historycznej- walka o tron, kryminalnej, motoryzacyjnej, kosmicznej, lotniczej.

Do powyższej listy prezentowej należy podejść z wyczuciem, ponieważ osobie, która nie lubi czytać nie ma sensu kupować książkę. Prezent powinien być odpowiedni do zamiłowań i zainteresowań drugiej osoby.