Sprawdzone pomysły na prezent dla sportsmena

Zbliżają się urodziny sportowego zapaleńca? Masz wrażanie, że jedyne co mu potrzebne, to tona żelastwa i ławeczka albo inny drogi i wielki sprzęt? Nic bardziej mylnego. Wbrew pozorom osobom aktywnym najczęściej brakuje drobiazgów. Poznaj 3 pomysły na super prezent dla sportsmena.

Ręcznik na siłownię

Ręcznik na siłownię wydaje się banalnym i średnio dobrym pomysłem, bo przecież ręczniki w domu każdy ma. No ma. Ale jakie? Grube, mięsiste, długo schnące i zajmujące większą część torby. Na szczęście łatwo dostępne są już ręczniki sportowe całkiem słusznych rozmiarów, które absolutnie nie wpisują się w ten schemat. Ręcznik na siłownię będzie miał jednocześnie wystarczające wymiary, by wygodnie się nim wytrzeć po kąpieli, a z drugiej strony po złożeniu zajmie tyle miejsca co średnich rozmiarów książka. Wszystko dzięki zastosowaniu odpowiedniej mieszanki włókien, które pozwolą się szybko i porządnie wytrzeć, a jednocześnie nie nasiąkną niezmiernie wodą.

Bezprzewodowe słuchawki sportowe

Wiadomo, że muzyka jest ważną częścią treningu. Motywuje, wyznacza rytm, pomaga się odciąć od świata zewnętrznego, relaksuje… Niestety jej słuchanie, kiedy co rusz trzeba poprawiać słuchawkę w uchu, potrafi skutecznie uprzykrzyć każdą aktywność. Wysokiej jakoś bezprzewodowe słuchawki sportowe będą świetnym wyborem. Są specjalne modele przeznaczone do aktywności. Mają wzmacniane, a jednocześnie bardzo wygodne nauszniki, które stabilnie trzymają słuchawkę w uchu. Do tego do większości zestawów dołączonych jest kilka rozmiarów gumek do uszu, a system sterowania jest przy samym uchu, dzięki czemu nie mamy żadnego kabla.

Pojemniki na żywność

Pojemniki na żywność, a zwłaszcza shakery są bardzo popularnymi upominkami dla osób aktywnych. Nie da się ukryć, że dieta w ich życiu to ważny aspekt. Po całym dniu potrafi się zebrać kilka takich pudełek, a wieczorem można nie mieć siły umyć ich kolejny dzień. Zapalony sportowiec na pewno będzie Ci wdzięczny za nadprogramowy pojemniczek do kolekcji, a dodatkowo możesz poszukać opcji z personalizacją, hasłem motywacyjnym, lub ciekawą funkcją np. podgrzewania.